top of page
Фото от Виталий.jpg

Вітаю

Мене звати Віталій Володимирович Сивоконь. Маю освіту психолога та поліграфолога. Мій поважний вік дозволяє мені займатіся моєю улюбленою справою - психологією та поліграфологією, а саме психофізіологічним тестуванням підсвідомості людини з викорисстанням системи психологічного тестування (СПТ) "StimulTest" та поліграфа "Рубікон".

Про сайт "Давай поговоримо"

 Вибір профессії, планування кар'єріи, працевлаштування: такі питання виникають не тільки у кожного підлітка, випускника школи, учняя старшої школи, але і у його батьків. Сучасна і грамотна відповідь на ці питання, а також психологічна допомога фахівців стануть умовами вдалого вибору професії і кар'єри, визначать успіх  особистості у професійній діяльності, суспільному та особистому житті.

 Вибір професії – найважливіший й найвідповідальніший етап в житті будь-якої людини. Від правильного вибору майбутньої професії залежить все подальше життя. І першим кроком у цій справі є тестування.

 Тест на профорієнтацію являє собою комплекс питань, відповідаючи на які максимально чесно, людина проходить об’єктивне тестування емоційних і професійних переваг, яке дозволяє визначитися з вибором майбутньої професії.

  В даний час більшість психологів, як правило, досліджують свідомість людини, що значно знижує точність їх результатів. Не є таємницею, що саме свідомість людини породжує брехню – спотворення інформації для забезпечення особистої безпеки.

  При цьому, підсвідомість людини визначає його поведінку, його дії, прийняття рішення як в дрібницях кожен день, так і глобально на багато років життя. Саме тому вчені прагнуть створювати технології, які досліджують підсвідомість людини.

 Саме тому, принциповою відмінністю технології, вживаної в СПТ «StimulTest», є можливість діставання прямого доступу до інформації, що зберігається в пам’яті (підсвідомості) людини. Унікальність технології, вживаної в СПТ «StimulTest», полягає в тому, що вона дозволяє виявити саме те, що для людини значимо на підсвідомому рівні, ще до того, як вона усвідомлено приймає рішення про спотворення інформації на догоду своєму прагненню виглядати краще.

  В нашому суспільстві часто ігнорують питання про правильне використання людиною своїх можливостей. Люди часто займаються не своєю справою і, як наслідок, це негативно відбивається власне на них і на результатах їх діяльності. Тому визначаючи для себе сферу діяльності, необхідно враховувати свої індивідуальні особливості й спрямувати їх у правильне русло. 

   Вибір професії – важливий крок у житті кожної людини. Професія людини свого роду доля, тому варто витратити час, щоб ґрунтовно і завчасно її планувати.

Телефон

+38 (067) 623-01-34

Ел. пошта

Соцмережі

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
bottom of page